Jump to content
Sign in to follow this  
Ast3nnu

[BRASOV] Cerere admin Cristi

Recommended Posts

Nick: Cristi

Steam: ON

Varsta: 25

Ore jucate: Nu stiu cate ore jucate pe acest server am,

Ai citit regulamentul?: Dap.

De unde ai aflat de server?: De la niste prieteni. Obisnuim sa ne jucam pe el.

De ce doresti ADMIN pe acest server?: Am observat ca sunt destul de multi jucatori care inca folosesc coduri si acest lucru strica distractia celorlalti de a se juca casual cu prietenii sau chiar alte persoane.

De exemplu de dimineata un jucator intrase cu cod si nu a avut nimeni ce sa-i faca.

Multumesc!

Pro! O mica remarca totusi, ai omis 2 cuvinte care trebuiau sa apara in cerere, citeste din nou cu atentie regulamentul si editeaza cererea sau mai lasa un reply.

In apararea mea, nu stiu ce am omis chair daca am recitit regulamentul. 
Ma simt ca la facultate acum. :))

Salut, te rog sa editezi cererea de admin, sa citești regulamentul din nou ! Aștept editarea dacă chiar dorești adminul! 

Edited by Sebastian Florin, .

19 hours ago, Ast3nnu said:

Nick: Cristi

Steam: ON

Varsta: 25

Ore jucate: Nu stiu cate ore jucate pe acest server am,

Ai citit regulamentul?: Am citit.

De unde ai aflat de server?: De la niste prieteni. Obisnuim sa ne jucam pe el.

De ce doresti ADMIN pe acest server?: Am observat ca sunt destul de multi jucatori care inca folosesc coduri si acest lucru strica distractia celorlalti de a se juca casual cu prietenii sau chiar alte persoane.

De exemplu de dimineata un jucator intrase cu cod si nu a avut nimeni ce sa-i faca.

Multumesc!

Sper ca e bine acum.

Edited by Ast3nnu, .

5 hours ago, Ast3nnu said:

Sper ca e bine acum.

Acceptat!

Lasă-mi PM cu datele pentru acces 

Bine ai venit in STAFF-ul BRAȘOV!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.