Jump to content
Sign in to follow this  
RoseCrib

Cerere Reevaluare RoseCrib

Recommended Posts

Numele tau : RoseCrib

Numele adminului cate te-a banat : Ace

IP : 84.232.141.167

Steam ID : STEAM_1:0:584825382

Data si ora : 20.02.2021 ora 01:20

Durata ban : 0

Motiv : aimbot, deoarece am văzut că se tot reseta toate orele și creditele am crezut că degeaba joc pe sv și am băgat aimbot o zi pe sv, de accea

Dovezi (Se accepta numai SS / demo sau poza in consola) : https://m.imgur.com/a/QxoTY91

Contra-ai jucat cu aim-bot ramai cu ban-ul dacă aveai probleme anunțai cu creditele, ore etc,dacă gata avem bug-uri trebuie sa jucam cu hackuri ramai Banat

Pro,dar daca mai vad ca joci cu aimbot jur ca eu chem un grad mai mare sa ti ofere un ban permanent

2 hours ago, AlexPescaru said:

Contra-ai jucat cu aim-bot ramai cu ban-ul dacă aveai probleme anunțai cu creditele, ore etc,dacă gata avem bug-uri trebuie sa jucam cu hackuri ramai Banat

am anuntat dar degeaba, am facut cerere pe forum dar a raspuns prea tarziu si na..

59 minutes ago, morsaracita said:

Pro,dar daca mai vad ca joci cu aimbot jur ca eu chem un grad mai mare sa ti ofere un ban permanent

nu o sa mai joc, stai linistit, daca nu ma crezi si iau unban poti sa mi ceri oricand wg

Contra, daca ai bagat odată aimul si ai fosr prins ce m ar face sa cred ca nu o sa l bagi din nou. Ramai cu banul 

Du te si joaca cu boti pe alte servere de jb, asa testezi mai bine noua achizitie :rofl:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.