Jump to content
Sign in to follow this  
Criminalu GT

propunere serioasa Criminalu

Recommended Posts

Nume: Criminalu

Propunerea ta: propun ca sa nu mai aiba acces admini sa vada mesajele trimise in echipa

Descriere: unde mai este tactica si munca in echipa daca adminul de la t sau ct stie deja care va fi urmatoarea miscare a jucatorilor

Alte precizari: votati cu pro/contra alaturi de niste argumente daca considerati ca am dreptate...

Contra, se mai face reclama se jignesc se injura si daca nu e admin ma t ce faci? 

Propun alt sistem la dayuri sa nu se vada si la fd sau altceva nu stiu.

Dar parerea mea e ca ar trebui sa vedem si chatul de la echipe.

Edited by cyberdesignuuu, .

• Confused 1

Contra-Nush ce sa zic, într adevăr, poate vrei revolte etc, dar dacă se înjura,r3clame.si altele nu e ok, 

• Confused 1

Contra, scuze dar cum a zis si cat daca se înjură sau jignesc admini

Imi pare rau

Edited by Akze, .

• Sad 1

Contra,cum a spus si cat daca nu esti macar un helper la t ei ne pot injura de morti si noi sa nu stim si nu cred ca are chef Emilia sau Fantezie sa tot se uite in loguri 

• Confused 1

Contra - aveti teamspeak3,rogi pe cineva sa ti faca o camera si stai cu cine vrei sa faci revolta,daca celalalt nu vrea spune i sa vine discord

• Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.