Jump to content

Recommended Posts

• Nickname: Tibex
  • Nickname admin: >> -BoGdaN-
  • Motiv: incompetență și impertinență și că dă gag că folosesc chat-ul și se simte el frustrat
  • Dovada: Aveți dovadă istoricul chat-ului. https://imgur.com/a/2LV5GJU
  • I-am zis să schimbe harta de la 6v6, apoi la 7v7, 8v8, 9v9 și tot nu voia să schimbe luându-mă la mișto că e bună harta (dust2 2x2 fiind) L-am întrebat dacă vrea să mai intre playeri pe server și ca să vezi, surpriză, cică ”Nu”. Nu se vrea să intre playeri noi, nu se vrea o comunitate largă. Se vrea doar un server cât mai gol plin de boți afk. Interesantă perspectivă are copilul.

• Haha 5

salut, in primu rand, ai pus doar un ss in care se vede ca m-am enervat dar, tu ai inceput sa comentezi ca este un server plin de icompetenti si e o prostie acest server si si acest staff.

in al-doilea rand, si eu si ciuma si inca un player ti-am spus sa termini cu aceste suferinte, iar tu nu te-ai oprit asa ca ti-am dat gag.

in al-treilea rand, ti-am axplicat frumos dupa ce m-am enervat ca daca pun harta mare ies toti playerii.

dupa ce s-a terminat harta, am s-a schimbat automat o mapa mare numita "de_dust" si inca ceva (nu era dust normal), 

asa ca dupa mai bine de 5-10 runde eram in 10 playeri cand eram 10v10, si cand te-am intrebat daca esti multumit ca este harta mare ai inceput cu tot felul de scuze, ca este prea mare ca nu este dust normal ca tu zbori si dai rush etc.

in concluzie eu nu prea cred ca am procetat gresit.

(scuze ca nu pot sa pun dovezi dar am iesit din cs..) 

P.S. data viitoare pune toata conversatia, sau macar fa sa fie credibil. 

salut!  

Edited by -BoGdaN- -BgD-
  • Like 1

In primul rand nu ti-a cerut nimeni parerea despre serverul nostru, in al doilea rand, esti constient ca vorbesti cu un copil care, aparent, e mai destept ca tine.

In al treilea rand, reclamatie respinsa.

• Like 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.