Jump to content

[CS:GO] Cerere verificare demo [WALL]

Recommended Posts

:school: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului: qwertychristian07

:ow1: Mapa jucata: am_minecraft2

:ow1: Concluzie: la 00:04 il urmareste prin perete si iasa pe el tragand, iar la 00:13 din nou iasa pe el fara sa-l fi stiut ca s-a dus acolo.

:ow1: Verdict: WALL :ow4: 

• Like 2

Salut. Îți mulțumim că ai apelat la echipa Overwatch!

Numele suspectului: qwertychristian07
Mapa jucata: am_minecraft2

Analiza rundelor

Runda 1: Face peek intr-un punct comun. Inamicul se retrage si traverseaza jos prin spatele rampelor fara se se vada, dar suspectul il urmareste cu tinta. Se retrage, face peek din nou cu tinta prin perete si direct pe capul inamicului care reusise sa se intoarca in pozitia initiala fara sa fie vazut. 

Concluzie: Demoul este foarte mic. O runda este extrem de putin pentru a da un verdict corect 100%, dar din ce reiese din demo pot spune ca suspectul foloseste cod.

Verdict: wallhack.

• Like 2

:school:Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch:school:

:ow1: Numele suspectului: qwertychristian07

:ow1: Mapa jucata: am_minecraft2

:ow1: Concluzie: Nu prea am ce sa comentez la acest demo. Demo-ul are doar o runda si se vede clar cum suspectul stie exact unde se afla adversarul. 

:ow1: Verdict: Wall :ow4:

• Like 1
  • Overwatch

:school:Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului:qwertychristian07

:ow1: Mapa jucata: am_minecraft

:ow1: Analiza: 

• Prima runda: se vede cum muta tinta dupa jucator, indiferent unde se duce.

:ow1: Concluzie: Se vede clar cum isi muta tinta dupa jucator.

:ow1: Verdict: Wallhack:ow4:

• Like 1

Salut, multumim ca ai apelat la echipa OverWach! 

Nume Jucator: qwertychristian07 

Harta: Lego

Concluzie: Demoul deste mic, are 16 secunde, dar dupa cum iese acest player cu tinta pe jucator de fiecare data cand face peek, eu zic ca are wall.

Verdict Final: Wall           

• Like 2

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului:  qwertychristian07
:ow1: Mapa jucata: am_minecraft2 

Analiza: Este pe acea scara, unde trage putin dupa inamic si nu-l nimerește, dupa aia cand inamicul își schimba poziția jucătorul respectiv era jos pe acele scări, si nu avea de unde sa stii ca inamicul era în alt loc, după aia la final iese cu tinta direct pe inamic.

Concluzie:  Acest jucător folosește wall, ca știa prea bine pozițiile inamicului.

:ow1: Verdict: Wall.

• Like 2

Salut , multumim ca ai apelat la noi !

Numele suspectului : qwertychristian07

Harta: am_minecraft

Concluzie : Jucatorul se foloseste de wall , se poate observa de la secunda 04 pana cand face kill , ca se plimba cu tinta dupa el . Nu ai cum sa sti in fiecare moment unde se afla inamicul .

Verdict: Wall

• Like 1

:ow: Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OVERWATCH :school:

Nume suspect:  qwertychristian07

Mapa jucata: am_minicraft

Iese cu tinta si trage2 rafale de gloante...se retrage putin in spate..urca iar si iese cu tinta exact dupa adversar..se bate cu el intr-un schimb de focuri, se retrage, incarca si iese iar din nou pe el si face frag...este un jucator slab, se chinuie putin sa traga pana obtine fragul...

Verdict: WALL:ow4:

• Like 2

owCatIcon.png.2252982be7d8659c5b6cbe9a70b12365.png.c1bdeee86c6a6e65ffbe43ac5e91ba8a.png Salut, iti multumim pentru apelul la OVERWATCHowCatIcon.png.2252982be7d8659c5b6cbe9a70b12365.png.c1bdeee86c6a6e65ffbe43ac5e91ba8a.png

Nick suspect: quertychristian07

Mapa jucata: am_minectaft2

csgo.png.eb9e47daebfe2e3868002ea5af127c8a.png R1: In secunda 0:02 se uita pe adversar prin perete, apoi in secunda 0:05 il urmarea cand acesta isi schimba pozitia, inar in secunda 0:14 a stiut din nou unde este adversarul si a iesit cu tinta pe el, desii aceste isi schimbase iar pozitia = wall!

CONCLUZIE

In urma vizualizarii demo-ului am ajuns la concluzia ca suspectul este codat. Toata runda doar a urmarit prin pereti si nu sfiit sa se fereasca sa arata codul !

VERDICT FINAL

WALL!:ow4:

• Like 2

:school:Salut. Iti multumim ca ai apelat la Overwatch !:school:

:ow1:[ CS:GO ] Nick Suspectqwertychristian07

:ow1:[ CS:GO ] Harta: am_minecraft2

:ow1:[ CS:GO ] Analiza rundelor:

:ow1:[ CS:GO Runda 1: Se uita dupa adversar prin perete , trage dupa el de cateva ori , se retrage o leaca , se duce iar sa traga dupa el si face KILL - Faza suspecta

:ow1:[ CS:GO ] Concluzie: Se vede clar ca se uita prin perete dupa adversar fara sa se fereasca vreun pic ca are WALL !

:ow1:[ CS:GO ] Verdict final:ow4:WALLHACK

• Like 2

:school:Salut. Iti multumim ca ai apelat la Overwatch !:school:

:ow1:[CS 1.6Nick Suspect: qwertychristian07

:ow1:[CS 1.6] Harta: lego

:ow1:[CS 1.6] Analiza rundelor:

:ow1:[CS 1.6] Runda 1: Demo este foarte scurt din punctu meu de vedere nu ai cum sa zici multe pentru ca actiunea se desfasoara in conditii normale .

:ow1:[CS 1.6] Concluzie: Nu am vazut nimic suspect la acest jucator , !

:ow1:[CS 1.6] Verdict final: :ow3:CLEAN 

• Like 2

:school: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului:  :qwertychristian07
:ow1: Mapa jucata:   am_minecraft2

Analiza:  

Runda 1:  Se uita tot timpul prin perete.. si intr-un final il omoara..

Concluzie:  Chit ca este o runda se vede destul de clar ca il urmareste prin perete si asta da dovada de wall 100%...

Verdict: Wall :ow4:

• Like 2

Salut 

Multumim ca ai apelat la echipa Overwatch

Verdict final :  WALL:ow4:

**Pentru premiul de 1000 de tokens poti face o cerere aici -> 

• Like 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.