Jump to content

[CS:GO] Cerere verificare demo [CLEAN]

Recommended Posts

owCatIcon.png.2252982be7d8659c5b6cbe9a70b12365.png.9d63673a676414370b67cfa952efed77.png Salut. iti multumim pentru apelul la OVERWATCH owCatIcon.png.2252982be7d8659c5b6cbe9a70b12365.png.9d63673a676414370b67cfa952efed77.png

Nick suspect: beste spieler

Mapa jucata: am_nuke_ramp_idg

csgo.png.00e93451fff70941ed93b02d03dfb2c4.png

CONCLUZIE

In urma vizualizarii demo-ului am ajuns la concluzia ca suspectul nu are nimic, m-am uitat la tot demo-ul si nu am vazut nici macar o faza suspecta.

De cateva ori sa uitat cu totul in alta parte dupa adversar, nu avea treaba, deci wall nu are, iar de aim nici nu incape vorba nu exista dovezi solide despre vreun posibil cod.

VERDICT FINAL

CLEAN!:ow3:

• tysoNN. changed the title to [CS:GO] Cerere verificare demo - In curs de verificare

:school: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului: beste spieler

:ow1: Mapa jucata: am_nuke_ramp

:ow1: Analiza: nu mi se pare nimic suspect in acest demo, se vede ca stie cam unde se pot spawna inamicii si verifica locurile alea + joaca si la sunet.

:ow1: Concluzie: in lipsa fazelor suspecte, atat de wall cat si de aim, pot spune ca suspectul nu foloseste nimic.

:ow1: Verdict: CLEAN :ow3: 

• File Manager

:school:Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului: beste spieler

:ow1: Mapa jucataam_nuke_ramp

:ow1: Conluzie: In concluzie se vede ca suspectul nu se foloseste de wall.

:ow1: Verdict: :ow3:Clean

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch:school: 

:ow1: Numele suspectului: beste speieler

:ow1: Concluzie: Nu am vazut nimic suspect in acest demo, acest player nu foloseste nici un fel de cod 

:ow1: Verdict: Clean :ow3:

• Assistants

Multumim ca ai ales echipa OverWatch!

Numele suspectului : beste spiler

Mapa jucata  : am_nuke_ramp

Concluzie : Salut , dupa parerea mea se foloseste de wall , se vede dupa cum da prefire la unii adversari , incearca sa ascunda dar nu prea stie , faza suspecta nr1. (1:16-1:21) a iesit direct pe el , faza suspecta nr2. (3:05-3:07) stia ca este acolo dar a iesit direct pe el.

Verdict : WALL:ow4:

• Confused 1

Salut , multumim ca ai apelat la noi !

Numele suspectului beste spieler

Harta: am_nuke_ramps

Concluzie: Nu am vazut nimic suspect in acest demo , este un jucator curat  , trage bine , se foloseste de avantajele ca este o harta mica . Stie locurile de spawn ....

Verdict: Clean

:school:Salut. Iti multumim ca ai apelat la Overwatch !:school:

:ow1:[ CS:GO ] Nick Suspect: beste spieler

:ow1:[ CS:GO ] Harta: am_nuke_ramp

:ow1:[ CS:GO ] Analiza rundelor

:ow1:[ CS:GO ] Runda 1: Sta cu tinta pe coltul intrari catre rampa ii vede mana trage dar nu il nimereste , se ascunde dupa o cutie si sare sa vada unde e si iese si face kill - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 2: Trage dupa el dar nu il poate nimeri , se trage focuri o vreme si se ascunde sa incarce dupa iese trage iar dupa el dar este omorat - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 3: Iese usor il vede pe adversar si trage dupa el facand un spray si face kill - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 4: Il asteapta pe adversar sa iasa , trage 2 gloante dupa el si este omorat - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 5: Face kill pe adversar cu no scope - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 6: Trage dupa adversar cu pistolul il nimereste de cateva ori se retrage sa incarce si iese iar pe el si face kill - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 7: Iese din spawn se uita spre rampa dar adversarul era la iesirea lui di spawn si face kill - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 8: Sta cu tinta pe iesirea din spawn la adversar si face kill- Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 9: Trage dupa adversar , adversarul ii da mult dmg , dupa iese mereu cu pre fire si face kill - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Runda 10: Trage dupa adversar il nimereste de cateva ori , dupa trage in continu pe iesirea din spawn a adversarului si face KILL - Nimic suspect

:ow1:[ CS:GO ] Concluzie: Nu am vazut nimic suspect la acest jucator !

:ow1:[ CS:GO ] Verdict final:ow3:CLEAN

:school: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului:  :beste spieler
:ow1: Mapa jucata:   am_nuke_ramp

Analiza:  

Runda 1Ii vede mana + il aude.. rateaza primul glont dupa il omoara...

Runda 2Rateaza fiecare glont... si din pacate este omorat de catre inamic...

Runda 3Face peek.. si intr-un final omoara inamicul...

Runda 4Trage cu glock-ul... ii  da la inamic -10hp.. si dupa este omorat..

Runda 5: Da no-scope cu scoutul..

Runda 6: Se uita direct rampa... dupa il vede si incepe sa traga 2 incarcatoare dupa il omoara...

Runda 7Da peek si il omoara printr-un headshot

Runda 8Iese din rampa ii da un headshot si il omoara...

Runda 9Toate gloantele trase pe langa.. si intr-un final il omoara...

Runda 10Se duce la el in baza si il omoara printr-un headshot...

Concluzie Nu am vazut nimic suspect la acest player...

Verdict:  Clean :ow3:

Salut, multimim ca ai apelat la echipa OverWach! 

Nume Jucator: beste spieler 

Harta: am_nuke_ramp

Analiza Rundelor: 

R1: Are awp, face peek si il omoara. = Nimic Suspect.

R2: Are Ak, trage cateva gloante, nu nimereste mai nimci si moare. = Nimic Suspect.

R3: Aici am pierdut runda...

R4:  Se bate cu acel jucator, trgae cateva gloante si il omoara. = Nimic Suspect.

R5: Are glock, nu nimereste mai nimci si moare. = Nimic Suspect.

R6: Aici am pierdut jumatate de runda, are scout il omoara si castiga runda. = Nimic Suspect.

R7: Are din nou glock, trage cateva gloante, rateaza cateva si il omoara. = Nimic Suspect. 

R8: Aici iese dupa perete, face un flick si da 1 tap. se poate spune si noroc. = Nimic Suspect. 

R9: Trage 4 gloante si il omoara. = Nimic Suspect. 

R10: Este la cutie, si-a luat cap, iese prefire si il omoara pe adversar. = Nimic Suspect.

R11: Este din nou la cutie, iese din nou prefire cu glock, pusheaza si il omoara pe jucator. = Nimic Suspect. 

Concluzie: Acest player este curat, nu pare a avea nici un fel de cod, joaca la sunet si stie a juca.

Verdict Final: CLEAN

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 
:ow1: Numele suspectului:  beste speiler

Analiza: 

R1- In aceasta runda,jucătorul suspectat este cu awp dupa acea cutie, trage un glont care îl ratează dupa reușește sa omoare inamicul- Curat 

R2- Aici trage câteva gloante dupa inamic, dupa inamicul își schimba poziția adica se duce dupa acea cutie rosie, iar la 0:33 respectiv 0:34 cand inamicul își schimba poziția jucătorul suspect este cu tinta în alta parte, iar după o fracție de secunda trage câteva gloante lângă inamic iar după moare- Curat

R3- Nu pot sa mi dau seama ce s-a întâmplat acolo.

R4- Jucatorul suspect, iese cate putin cu tinta pana vede inamicul, iar după reușește sa-l omoare- Curat

R5- Iese cu tinta lângă acea scara, unde așteaptă inamicul dar din păcate moare- Suspect de wall.

R6- Nu am ce analiza aici.

R7- In aceasta runda trage câteva gloante dupa inamic, si in final il omoara- Curat

R8 si R9- Il omoara instant pe inamic (noroc)-Curat

R10- La început primește putin Dmg, dar după omoara inamicul- Curat

R11- Trage multe gloante dupa inamic si dupa il omoara- Curat

Concluzie:  Dupa părerea mea acest jucător este Curat, cu excepția rundei 5 unde iese cu tinta direct spre capul inamicului, în rest mi se pare curat.

:ow1: Verdict:Curat

Salut. Îți mulțumim că ai apelat la echipa Overwatch!

Numele suspectului: beste spieler
Mapa jucata: am_nuke_ramp

Analiza rundelor: 
Runda 1: 
Sta dupa cutie, face peek si il tine cu awp. Face fragul, nimic suspect.
Runda 2: Il tine in singurul loc din care poate sa i vina, se lupta destul de mult si moare. Nimic suspect.
Runda 3: Nici nu a intrat spec pe suspect.
Runda 4: Deja omorase inamicul cand a intrat spec pe el.

Runda 5: Face un peek normal si ia fragul. Nimic suspect.

Runda 6: Il tine la colt in singurul loc din care poate sa iasa. Nu face prefire. Nimic suspect.
Runda 7: S-a vazut pe demo doar ultima secunda in care facea fragul.
Runda 8: Peek intr-un loc comun. Se lupta si face fragul.
Runda 9: Iese cu tinta in stanga, ulterior il vede in dreapta si ia fragul. Nimic suspect.
Runda 10: Peek in acelasi loc comun, face fragul. Nimic suspect.
Runda 11: Se lupta si in final omoara inamicul. Nimic suspect.
Runda 12: Acelasi lucru ca in toate celelalte runde.

Concluzie: Nu prea inteleg de ce e suspect de wall, joaca complet normal pe o mapa mica in care cei de la T pot sa vina doar dintr-un singur loc. Din ce reiese din demo, nu exista dovezi cum ca ar avea coduri.

Verdict: Clean.

• e l l a changed the title to [CS:GO] Cerere verificare demo [CLEAN]
  • e l l a locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.